Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 41 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | With Switch Control |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.