Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 27 cm |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red |
| Rated frequency | 50Hz |
| Weight | 0.8KG |
| Size | 17*12*27CM |
Instock
There are no reviews yet.