Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Function | Overheat Protection, With Butter Melting Container, With Switch Control |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | Red Blue Black |
| Voltage | 220V |
| Popcorn Machine type | American popcorn machine |
Instock
There are no reviews yet.