Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 44 × 59 cm |
| Certification | CE |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.