Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | With Switch Control, Overheat Protection |
| Certification | CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| product number | G761 |
| product name | Popcorn machine |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 1200W |
| Rated frequency | 50HZ |
| Color | Red |
| Shell material | PP, PC plastic shell |
| Product size | 11*11*30 cm |
Instock
There are no reviews yet.