Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Popcorn Machine | Hot Air Popcorn Popper |
| Size | 265x165x120mm/10.43×6.5×4.72inch |
| Material | PP+Aluminum Alloy |
| Power | 1200W |
| Voltage | 110V-220V |
Instock
There are no reviews yet.