Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | bmh |
| Function | With Switch Control |
| Certification | none |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | PURRINI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.