Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 80 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension(L*W*H) | 500*400*770 |
| Power | 1.5KW |
| After-sales Service Provided | Online support |
| Voltage | 220V-240V |
| Application fields | Bakery, Beverage Factory, Commercial catering, Snack food factory |
| Output product name | Popcorn |
| Key Selling Points | Easy to Operate |
| After Warranty Service | Online support |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Core Components | inner pot |
| Model Number | EB-08 |
| MOQ | 1 Set |
| Model | EB-08 |
| Key word | popcorn machine |
| Net Weight | 20KG |
| Package | CARTON |
| Type | Electric Operated |
| Product | Sweet Popcorn |
| Name | Commercial Popcorn Machine Prices |
| Function | Produce Popcorn |
| Usage | Popcorn Snacks Production |
Instock
There are no reviews yet.