Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 46 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | jh0089 |
| Function | With Switch Control |
| Type | / |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 130W |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.