Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 60 cm |
| Model Number | HY-801B |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| model | HY-801B |
| producing area | Chinese Mainland |
| Color classification | Chinese Red |
Instock
There are no reviews yet.