Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 57 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 6208 |
| Function | Overheat Protection, With Butter Melting Container, With Switch Control |
| Certification | CCC |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1350W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.