Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ASQ-ONE |
| Function | With Switch Control |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 650W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.