Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 50 × 55 cm |
| Function | With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.