Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NKPCRT10BKD1 |
| Function | With Switch Control |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Tempered Safety Glass |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.