Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 22 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | With Switch Control, Overheat Protection |
| Certification | CE, CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red |
| power | 850W |
| Rated frequency | 50Hz |
| Voltage | 110-220V |
| Weight | 2.2KG |
| Size | 34*22*34cm |
Instock
There are no reviews yet.