Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 19 cm |
| Model Number | 906 |
| Function | With Switch Control |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 800w |
| Brand Name | Yabano |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.