Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 67 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Electric heating tabletop noodle cooker |
| Power | 6KW |
| Wiring requirements: | air switch |
| Size: | 60x60x35cm9m |
Instock
There are no reviews yet.