Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 72 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | D20099 |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Code | WL00046 |
| Power | 230W |
| Package weight | 22KG |
| Packing size | 39*39*72 |
| Voltage | 110V |
| Voltage2 | 220V |
| Rated voltage | 50HZ |
| Rated voltage2 | 60HZ |
| Motor power | DC24V 100W |
| Heating power | AC 200W |
| Temperature control range | 30-150℃ |
| Color | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.