Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Supports Time Setting | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Operation | TOUCHPAD |
| Reservation | Yes |
| Panel Type | Black Micro Crystal Panel |
| Model Number | RR-A228 |
| Housing Material | plastic |
| Function | HOTPOT |
| Cooker | Single-cooker |
| Certification | ce |
| Heat Gear | 5 files |
| Energy Efficiency Index | None |
| Voltage V | 220V |
| Power W | 3001W |
| Name | Smart Induction Cooker |
| Model | RR-A228 |
| Power | 3.5KW |
| Voltage | 220V 50HZ |
| Product number | JD0153K |
Instock
There are no reviews yet.