Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 46 × 58 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | MDXZ-16 |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ00098 |
| Product model | MDXZ-16 |
| Voltage | 110V/220V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Power | 3000W |
| Package weight | 32KG |
| Packing size | 58*46*58 |
| Material | 304 food grade stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.