Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.782 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | Plastic |
| Model Number | Electric Stove |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
| feature1 | Heating Plate |
| feature2 | Mini Electric Stove |
| feature3 | Portable Electric Stove |
| feature4 | Household Electric Stove |
Instock
There are no reviews yet.