Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.762 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Model Number | Electric Mini Stove |
| Certification | none |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
| Plug | US plug |
| Voltage | 110V |
| Power | 500W |
| Product Size | 135x100x75 mm |
| Package Weight | 750g |
| Package Size | 145x142x120 mm |
| TYPE 1 | Mini Stove |
| TYPE 2 | Mini Stove Cooking Plate |
| TYPE 3 | Electric Stove |
| TYPE 4 | Coffee Heater |
| TYPE 5 | Stove Cooking Plate |
| Feature 1 | portable electric stove |
| Feature 2 | hot plate electric cooker |
| Feature 3 | small electric stove |
Instock
There are no reviews yet.