Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 13 cm |
| Voltage (V) | 110V/220V-230V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | jd0067dq |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 500W |
Instock
There are no reviews yet.