Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.759 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Model Number | Mini Stove Cooking Plate, |
| Certification | ce, none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.