Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 305 × 475 × 700 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Video technical support, Online support, Spare parts |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | PLC, Engine, Bearing, Gearbox, Motor, Pressure vessel, Gear, Pump |
| Model Number | SW-380A |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Video technical support |
| Applicable Industries | Retail, Hotels, Other, Restuarant |
| Machinery Capacity | Western food machine |
| Machinery Function | Baking |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Type | Luxury |
| Product name | Hot plate |
| Usage | Retuarant/Baking shop |
Instock
There are no reviews yet.