Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110/220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | Metal |
| Certification | ROHS, CE |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | ZARTSEN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.