Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 36 × 12 cm |
| Voltage (V) | 110/220V |
| Hot Plate Surface | Microcrystalline panel |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | JCY3489BJH |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Heating | Far infrared heating |
Instock
There are no reviews yet.