Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | Plastic |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| power | 2000W |
| Rated voltage | 220V |
| control mode | mechanical |
| Plug | European regulation |
| function | Steamed, fried, fried, fried, boiled, stewed, braised, hot pot |
| Rated frequency | 50/60 |
| Speed regulation | knob |
Instock
There are no reviews yet.