Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 17 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Housing Material | stainless steel |
| Power (W) | 6400 |
| Voltage (V) | 240 |
| Model Number | IH-468A |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Cooker | Four-cooker |
| Reservation | NO |
| Time Setting | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Panel Type | Microlite Panel |
| Operation | Touchpad |
| Burner | 4 Burners |
| Type | Bulit-in |
| Control type | Touch Switch Control |
| Display | LED Digital Display |
| Advantage | Strong Power |
| Color | black |
| IGBT | Infineon |
| Cooking Function | 9 Intelligent Cooking Function |
| Product Size | 520X590X61mm |
Instock
There are no reviews yet.