Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.651 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Certification | ROHS, CE |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.