Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | No voltage |
| Hot Plate Surface | Other |
| Housing | Other |
| Model Number | 425B1AA500506 |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | MEXI |
| Origin | Mainland China |
| Item type | Butane Gas Burner |
| Dimensions | 7.6×7.4cm/2.99×2.91inch |
| Gas capacity | 30g |
| Color | Silver & balck |
| Quantity | 1 Set |
| Stock status | In stock |
Instock
There are no reviews yet.