Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 10 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Certification | ROHS, CE |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | ZARTSEN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.