Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Model Number | Stove |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.