Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | Tempered glass panel |
| Model Number | JCY3350BJH |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 16W |
| Constant temperature | around 55℃ |
| Automatic power off | 8 hours |
Instock
There are no reviews yet.