Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Hot Plate Surface | Solid Hotplate |
| Housing | Plastic |
| Model Number | Mini Stove |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Stainless Steel |
| Power: | 500W |
| Plug and Voltage: | US Plug 110V, EU Plug 220V |
| Size: | Approx. 145*140*65 mm / 5.7*5.5*2.6 in |
| Heating Plate Diameter: | Approx. 107mm / 4.2in |
| 1 | Electric Hot Plate |
| 2 | Cooking Hotplate |
Instock
There are no reviews yet.