Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | Metal |
| Model Number | kitchen stove |
| Certification | none |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Electric Stove |
| Feature 2 | Electric Coffee Heater |
| Feature 3 | Multifunction Electric Stove |
| Feature 4 | Coffee Heater |
| Feature 5 | Electric Kitchen Stove |
Instock
There are no reviews yet.