Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Housing | Plastic |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Operating method | touch |
| Is there a reservation function availabl | no |
| Heating principle | infrared ray |
| Firepower level | 10 gear |
| Induction cooker panel type | Black microcrystalline panel |
| power | 2200w |
| product size | 360x280mm |
Instock
There are no reviews yet.