Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 38 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | DTL |
| Certification | ce, CCC |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.