Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 20 cm |
| Voltage (V) | 110-240V |
| Hot Plate Surface | Coil Hotplate |
| Housing | Metal |
| Model Number | xqh982zy |
| Certification | ce |
| Installation | Countertop |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.