Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.831 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4SMZJ-AFC-YuanDeng |
| Function | Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 650W |
Instock
There are no reviews yet.