Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YD-216S |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | sandwich maker machine |
| Voltage | 220V |
| Power | 650W |
| Color | green, white |
| Feature 1 | non-stick |
| Feature 2 | double side heating |
| Feature 3 | multifunctional |
| Feature 4 | easy to clean |
Instock
There are no reviews yet.