Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Burger machine |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | Zoeydam |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.