Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 25 cm |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | KNCOKAR |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 600W |
| Color | white/red |
| Product weight | 1160g |
| Product size | 222*138*91.5mm |
| Tray size | 12*13cm |
| Feature 1 | Food grade non-stick coating |
| Feature 2 | double side heating |
| Feature 3 | multifunction |
Instock
There are no reviews yet.