Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 0V |
| Power (W) | 0W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.