Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.725 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 12 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.