Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Joyoung |
| Function | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600 |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | joyoung |
| Origin | Mainland China |
| Feature 01: | Joyoung Kitchen Appliances |
| Feature 02: | Breakfast sandwich maker |
| Feature 03: | Joyoung Breakfast maker |
| Feature 04: | Timing Sandwich Toaster |
Instock
There are no reviews yet.