Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Grill Electric Sandwich maker |
| Function | Adjustable Thermostat, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.