Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.896 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2N4QSJ-XingXing |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.