Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 13 × 28 cm |
| Model Number | 6055 |
| Function | Adjustable Thermostat, Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900 |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Grill plate |
| Feature2 | Stainless steel housing cover |
| Feature3 | Cord storage |
| Feature4 | Non-stick coating plate |
| Feature5 | Power & ready lights |
Instock
There are no reviews yet.