Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | xqh740zy |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 110V/220-240V |
| Power (W) | 750W |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.